Çağ-Tek Zamak Düğme ve Giyim Aksesuarları
02.12
2121

ÜRETİM

Çağ-Tek Ltd. Teknolojinin gerekliliklerini yerine getirerek, kurmuş olduğu kalıp hane ve kalıp yenileme bölümleri ile her türlü düğme ve aksesuar malzemelerini kendi bünyesinde oluşturabilmektedir, bu bölümle ilgili yeni makine ve yatırımları gelecek senelerde de devam edecektir

Çağ-Tek Ltd. güçlü makine parkuru ile yüksek tonajlı imalat kapasitense sahip olup kaliteli baskı ve kaliteli maden kullanımına azami derecede önem göstererek yapmış olduğu ürün yelpazesinde devamlı olarak yeniliklerin takipçisidir. Metal ile ilgili küçük ebat düğmelerden, kot düğmesine , toka aksesuar , rozet ve hediyelik eşya vb. model gamında zengin çeşitlilik sunabilmektedir.

Çağ-Tek Ltd.?in Entegre üretim bünyesinde bulunan galvano ünitesi ile ilgili çalışmaları azımsanmayacak ölçüde olup, doğa ve insan sağlığına önem verme noktasında bu değerin bir kanıtı olarak, kaplamamızda kullandığımız şebeke suyunu arıtılması ile ilgili çalışmalardır ki; yapılan laboratuar ölçümleri kullanılan suyun arıtma tesisinden çıktıktan sonra aynı ölçülere getirilmesi ile kanıtlanmıştır.

Çağ-Tek Ltd. Kalkınma ve çevrenin birbirinin karşıtı değil tamamlayıcısı olduğu bilincindedir.Kalkınma ve çevre koruma çabaları çok yakından ilişkilidir ve uzun vadede karşılıklı olarak birbirlerinin tamamlayıcısıdır.