Çağ-Tek Zamak Düğme ve Giyim Aksesuarları
02.12
2121

Hakkımızda

ÇAĞ-TEK Ltd. 1986 yılının başında 150 m2 alan içerisinde, alanında uzman bir avuç insan ile, Çağlayan Tekstil Aksesuarları imalat ve pazarlaması adı ile başlayan kuruluşumuz; bugün, metal ve aksesuar, galvano ve boya renklendirme alanında bünyesinde genç beyinler ve maharetli elleri bulundurarak sektörün ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermektedir. Türkiye?nin atılımcı yapısı içerisinde ve uluslar arası pazarlarda hizmet verip bu başarıyı sürdürmeyi amaçlamaktadır.Firmamız bugün itibari ile dünya teknolojisinin ulaştığı son sistemleri bünyesinde bulundurarak %500 büyüyüp Güngören de bulunan 3000m2 alanda faaliyetine devam eden entegre bir tesis haline gelmiştir.

Firmamız 30  yılı aşkın birikim, tecrübe ve enerjisini eksiltmeden çalışmalarına kararlılıkla devam etmektedir?

Firmamız, pazarlama ve planlama bölümleri ile huzurlu ve rahat bir ortamı içerisinde,müşteriye saygılı ve gelen siparişlerin üretiminden teslimine kadar sıfır hata ile çalışmayı seven daha iyisi için asla durmayan felsefesi ile günden güne büyüyen, kurumsallaşmış ve her zaman en iyisini hedefi emiş bir firma olmaya çalışmaktadır.

Yeni projelerde ürün geliştirme ve tasarım aşamasında, profesyonel tasarımcılar iler çalışmakta, son teknolojik olanakları ve hızlı prototiplime sistemlerini kullanmaktayız.

AR-GE Departmanı bünyemizde barındırarak her projede yüksek standartları göz önünde bulundurup estetik ve dayanıklı ürünler ortaya çıkarmaya özen göstermekteyiz 


Satış - Pazarlama ve Planlama


Çağ-tek bünyesinde ki tüm departmanlar ile taleplere daha etkili ve hızlı cevap verebilmek için tam kurumsal ve kordinasyon bilinci ile çalışmalarını ve yeniliklerini sürdürme azmindedir.